Welkom op de website van de
Vredeskerk Katwijk

Adres: Baljuwplein 1, 2225 BR Katwijk

Leerhuis Marcus - vervolgbijeenkomst

24 oktober
Leerhuis Marcus -  vervolgbijeenkomst

Dit najaar verdiepen we ons in het evangelie naar Marcus. Hoewel er wel een lijn in de bijeenkomsten zit, zijn de bijeenkomsten ook los van elkaar te volgen.

Komende keer staan we o.a. stil bij de reden waarom Jezus met regelmaat gebiedt dat de mensen geheim moeten houden wat ze Hem zien doen en horen zeggen, het zogenaamde ‘Messias-geheim’. Ook zoomen we in op twee gebeurtenissen die door elkaar heen lopen: de genezing van de bloedvloeiende vrouw en de opstanding van de dochter van Jaïrus (Marcus 5).

In één week zijn de bijeenkomsten op maandagavond en woensdagochtend steeds hetzelfde.

De data zijn: maandagavond 6-11 en 20-11 (start om 20.00 uur) en woensdagochtenden 8-11 en 22-11 (start om 10.00 uur).

Ds. Barbara Broeren

Mededeling

Het kerkelijk bureau is geopend op dinsdagmorgen van 09.00 – 11.00 uur, op dinsdagavond van 19.00 – 20.00 uur en op vrijdagochtend van 10.00 – 11.00 uur (met uitzondering van de maanden juni, juli en augustus). U kunt onze kerkdiensten volgen via: https:// www.kerkomroep.nl en YouTube Vredeskerk Katwijk.

Jaarthema: "Christus bij u thuis"

Ons jaarthema is "Christus bij u thuis". We willen dit jaar met thema-avonden, thema-diensten en in de ochtenddiensten vaak op teruggrijpen.

Lees meer

©2024 Vredeskerk katwijk - Privacyverklaring - Cookieverklaring
Webontwikkeling: 2nd Chapter - Proclaimer