De jarenlange traditie betreffende zangdiensten in de Vredeskerk heeft behoefte aan verbreding qua personele bezetting. Door natuurlijk verloop is meedenken door nieuwe leden zeer welkom. Houdt u van zang en heeft u ideeën dan krijgt u volop de gelegenheid deze in te brengen.
De zangdienst – Zingend Geloven- betreft meestal medewerking van een koor. De orgelbegeleiding is hier gebruikelijk. De liedboeken zijn zeer verscheiden – zodat een mix van oude vertrouwde liederen centraal staat. De gemeente zingt –wat haar na aan het hart ligt. Verder verbindt de predikant de liederen met teksten die de inhoud van het lied verklaren.
Voor dit jaar betreft het nog een septemberdienst op zondag 27 september. Hieraan werkt het Rijnstreekkoor mee. Voor 2027 zijn er drie diensten -waaronder de Zeedienst in januari- – een Passiedienst ca drie weken voor Pasen en een algemene zangdienst in september. De aanvang is altijd 17.00 uur.
U kunt uw belangstelling kenbaar maken bij Rob van Efferink ( 0651398391) r.b.b.vanefferink@kpnplanet.nl of Bert Brouwer ( 0630091840) a.b.brouwer8@gmail.com
Commissie Zingend Geloven Vredeskerk

