Wist u dat er heel wat kooktalent in onze kerk zit? Zondagmiddag werden er heerlijke maaltijden meegenomen!
Wist u dat er tijdens de gebedsavond is gedankt en gebeden voor onze gemeente, de wereld en er ruimte was voor persoonlijk gebed?
Wist u dat er 60 burgers zijn gebakken op de mannenavond?
Wist u dat het advocaatje het favoriete hapje was op de woensdagmiddag?
Wist u dat Inge en Eljo een prachtige getuigenis hebben gegeven op de vrouwenavond?
Wist u dat de vrijdagavond de best bezochte avond was? Er waren wel 60 kinderen en tieners, patat eten, BINGO spelen en een escaperoom, het was een feestje deze avond!
Wist u dat het snelste groepje tieners binnen 33 minuten uit de escaperoom is ontsnapt?
Wist u dat de spelletjesavond verplaatst is naar zaterdag 22 november? Zet u deze datum alvast in de agenda? ;)
Wist u dat er heel veel actieve en creatieve gemeenteleden zijn die de afgelopen week heel veel hebben geholpen? Wij kijken terug op een mooie startweek met prachtige gesprekken en veel verbinding!
Lieve groet, Debbie, Gerdien & David