Welkom op de website van de
Vredeskerk Katwijk

Adres: Baljuwplein 1, 2225 BR Katwijk

Kennismaken met ons nieuwe logo

23 april
Kennismaken met ons nieuwe logo

De communicatiecommissie wil u graag laten kennismaken met het nieuwe logo van onze kerk. In dit stukje leest u hoe dit logo is samengesteld, vindt u een voorbeeld van het logo en leest u hoe en wanneer we dit willen invoeren.

  

Samenstelling.

Als toelichting bij het voorgestelde ontwerp geldt:

  • in dit logo is het kruis herkenbaar als beeldmerk van de christelijke kerk
  • de stilistische weergave van het bootje met de zeilvlakken uit het huidige logo
  • de kenmerken zijn: vitaal, herkenbaar, aansprekend, modern en toekomstgericht.\

Het voorgestelde logo verbeeldt een aantal van onze belangrijke kernwoorden:

weldadig en warm (door het aansprekende kleurgebruik), kruispunten van het leven (het kruis als centraal beeldelement), één hechte gemeenschap (beeldvlakken dicht tegen elkaar), met ruimte voor verschil in tradities (kleurgebruik) naar buiten gericht (richtinggevend).

Naast dit logo blijft het gemeentezegel op officiële documenten als bijvoorbeeld de doopkaart gehandhaafd.

Invoering.

Invoeren van dit logo willen we meteen doorvoeren. Wellicht heeft u het nieuwe logo al voorbij zien komen. 

Het huidige briefpapier met oude logo wordt eerst opgemaakt en daarna wordt het papier met het vernieuwde logo gebruikt. Alles wat digitaal is wordt direct vernieuwd. Hierbij moet gedacht worden aan de website, de beamerpresentaties en de beeld tv.

Hartelijke groet, Communicatiecommissie Vredeskerk Katwijk

Mededeling

Het kerkelijk bureau is geopend op dinsdagmorgen van 09.00 – 11.00 uur, op dinsdagavond van 19.00 – 20.00 uur en op vrijdagochtend van 10.00 – 11.00 uur (met uitzondering van de maanden juni, juli en augustus). U kunt onze kerkdiensten volgen via: https:// www.kerkomroep.nl en YouTube Vredeskerk Katwijk.

Jaarthema: "Christus bij u thuis"

Ons jaarthema is "Christus bij u thuis". We willen dit jaar met thema-avonden, thema-diensten en in de ochtenddiensten vaak op teruggrijpen.

Lees meer

©2024 Vredeskerk katwijk - Privacyverklaring - Cookieverklaring
Webontwikkeling: 2nd Chapter - Proclaimer