Adres: Baljuwplein 1, 2225 BR Katwijk aan Zee

Schoenendoosactie gaat weer van start!

06 oktober

Zondag 25 oktober gaat de schoenendoosactie weer van start. De actie is inmiddels een begrip in onze gemeente. Wij hebben er weer heel veel zin in en we hopen u ook! Het inleveren van de schoenendozen zal dit jaar iets anders gaan dan de voorgaande jaren i.v.m. COVID-19. Als u de doos niet naar de kerk kunt brengen, kunt u hem inleveren bij ondergetekende of wij kunnen de doos bij u ophalen.

  Nog even een opfrisser. Het begint dus allemaal met een lege schoenendoos. Eenmaal mooi versierd en gevuld met spullen is het een cadeau geworden van onschatbare waarde.

Wat mag er allemaal in de schoenendoos? 4 schriften, 3 pennen, gum, puntenslijper, set kleurpotloden, 3 potloden, knuffel, stuk zeep, tandenborstel en tandpasta. U kunt de doos verder aanvullen met een schrijfblok, liniaal, etui, pop, auto, jojo, kleurboek, springtouw, knikkers, bal, muziekinstrument, puzzel, domino, haarspulletjes, toilettasje, sieraden, linnen draagtas, pet, kunststof beker, T-shirt en sokken.

Wat mag er NIET in: snoep of andere etenswaar, artikelen met batterijen, artikelen met agressieve afbeeldingen, stiften, lijm, verf, varkensknuffel en deodorant.

Een leuke kaart of tekening mag ook in de doos. Dat vinden kinderen erg leuk!

De schoenendoosactie voegt een Bijbelboekje toe in landen waar dit is toegestaan.

De actie start op 25 oktober en eindigt op 15 november. Mocht u nog vragen hebben, stuur ons een appje of bel ons. Doe jij, doet u dit jaar weer mee?

We hopen weer op heel veel mooi versierde schoenendozen, zodat we heel veel kinderen weer blij kunnen maken.

Joan Ouwehand (0622140268) en Diana van Middelkoop (0620743308)

Jaarthema: "Een goed verhaal..."

‘Het goede leven…?’ We sluiten ons op de startzondag aan bij het jaarthema van de PKN, het goede leven. Een thema waar je heel veel onder kunt schuiven. Met ‘goed’ kun je verschillende kanten op: wat goed voelt, wat ethisch goed is, wat niet ‘fout’ is enz. ‘Leven’ kan ‘voorleven’ zijn, kan ‘genieten’ zijn, kan ‘niet dood’ zijn. Kortom, ruimte genoeg om willekeurig welk onderwerp komend seizoen te agenderen. Het past meestal wel bij het thema. Zeker als we er ook nog een vraagteken achter zetten.

Lees meer

©2020 Vredeskerk katwijk - Privacyverklaring - Cookieverklaring
Webontwikkeling: 2nd Chapter - Proclaimer