Adres: Baljuwplein 1, 2225 BR Katwijk aan Zee

Pastoraal meldpunt - 06-12612537

16 juli
Pastoraal meldpunt  -  06-12612537

Zowel de beide predikanten als ook kerkenraadsleden gaan met vakantie en zijn niet allemaal tegelijk thuis. Daarom gebruiken we in de periode van 20 juli tot 13 augustus het telefoonnummer van het pastoraal meldpunt.

Het pastoraal meldpunt wordt bemenst door Pieta Brouwer en Wil van Norden. Zij weten welke kerkenraadsleden beschikbaar zijn en zij weten de weg in onze gemeente. Dit nummer is altijd bereikbaar.

Mededeling

Het Kerkelijk Bureau is op vrijdagochtend gesloten tot en met 30 augustus.

Jaarthema: "Een goed verhaal..."

Dat is het jaarthema van de Protestantse kerk dit seizoen. De kerk heeft een goed verhaal. De Bijbel staat vol getuigenissen van mensen die God hebben ontmoet in hun leven. De Heer vertelt prachtige verhalen, gelijkenissen, over de relatie van God met zijn schepping. Dit mogen wij doorvertellen aan onze kinderen, aan mensen om ons heen. Het is niet zomaar een verhaaltje. Het is de boodschap die redding brengt.

Lees meer

©2020 Vredeskerk katwijk - Privacyverklaring - Cookieverklaring
Webontwikkeling: 2nd Chapter - Proclaimer