Welkom op de website van de
Vredeskerk Katwijk

Adres: Baljuwplein 1, 2225 BR Katwijk

Kerstconcert - Op weg naar Bethlehem

15 november
Kerstconcert  -  Op weg naar Bethlehem

Op vrijdag 8 december a.s., aanvang 20.15 uur, wordt het Kerst-Oratorium “Bethlehem” – uitgevoerd in de Vredeskerk Baljuwplein 1 te Katwijk. De toegang is vrij, terwijl aan het einde een collecte wordt gehouden ter bestrijding van de onkosten.

Dit Oratorium “Op weg naar Bethlehem” wordt uitgevoerd  door het Hervormd kerkkoor Delft , o.l.v. Rob van Efferink.
Medewerking: organist: Peter Verhoeks; dwarsfluit: Lisette van den Berg, hobo: Pieter Lugtigheid, lezing Djoeke de Jong. Centraal staat de plaats Bethlehem, de geboorteplaats van onze Heiland, waarbij muziek van Jan Peter Teeuw leidend is. 

Na de ouverture volgt: ”Variaties Op U mijn Heiland””- “”Troost nu mijn volk”” ( n.a.v. Jesaja) – het uitgebreide lied “” Bethlehem””. Middenin “”Drummer Boy”” op militaire trom door heuse drummerboy !!, gevolgd door Holy Night-met sopraan solo. Na meerdere  liedbewerkingen  zoals “”de Herders”” en “”Vrede”” wordt het publiek meegenomen naar de imposante uitgebreide finale “”Hallelujah, die Koning””, die leidt naar een climax!  Verschillende solo”s – door koorleden- en verbindende bijbelteksten maken dit werk compleet.

Zingt u zelf ook graag?  U wordt ook tijdens dit werk uitgenodigd mee te doen ...””Ere zij God””..

Laat u meenemen in deze muziek van Kerst, de geboorte van Jezus Chistus. Na afloop kunt u in de zaal koffie en drankje nuttigen.

De voorbereidingscommissie nodigt u van harte uit deze avond op vrijdag 8 december, aanvang 20,15 uur, mee te maken.

Bätzcommissie Vredeskerk

Mededeling

U kunt onze kerkdiensten volgen via: https:// www.kerkomroep.nl en YouTube Vredeskerk Katwijk.

Jaarthema: "Christus bij u thuis"

Ons jaarthema is "Christus bij u thuis". We willen dit jaar met thema-avonden, thema-diensten en in de ochtenddiensten vaak op teruggrijpen.

Lees meer

©2023 Vredeskerk katwijk - Privacyverklaring - Cookieverklaring
Webontwikkeling: 2nd Chapter - Proclaimer