Welkom op de website van de
Vredeskerk Katwijk

Adres: Baljuwplein 1, 2225 BR Katwijk

Kennismaking met ds. Barbara Broeren

22 september
Kennismaking met ds. Barbara Broeren

Dinsdag 13 september is door de beroepingscommissie een nieuwe predikant gepresenteerd. De aanwezige gemeenteleden hebben met grote meerderheid ingestemd met het voorstel om een beroep op ds. Barbara Broeren uit te brengen.

Deze week zal de beroepsbrief aan haar overhandigd worden. Op maandag 26 september om 20.00 uur is er een kennismakingsavond waar ds. Barbara Broeren met haar man aanwezig zal zijn. U bent allen van harte uitgenodigd.

Mededeling

U kunt onze kerkdiensten volgen via: https:// www.kerkomroep.nl en YouTube Vredeskerk Katwijk.

Jaarthema: "Christus bij u thuis"

Ons jaarthema is "Christus bij u thuis". We willen dit jaar met thema-avonden, thema-diensten en in de ochtenddiensten vaak op teruggrijpen.

Lees meer

©2023 Vredeskerk katwijk - Privacyverklaring - Cookieverklaring
Webontwikkeling: 2nd Chapter - Proclaimer